О нас

Наши цены

Плодовые деревья

Ягодные кустарники

Декоративные растения

Розы

Сопутствующие товары

Ландшафтный дизайн

Озеленение

Школа садовника

Саженцы Арбат (колоноподібна)

Цены на все саженцы

Яблуня колоноподібна "Арбат"

Колоновидна яблуня Арбат порадує Вас яскраво-вишневими блискучими округло-пласкими плодами із соковитим кремовим м’якушем такого ж відтінку. Треба визнати, що приємний кисло-солодкий смак і сильно виражений аромат цих фруктів просто таки зачарують Вас і прекрасно освіжать.
Знімальна стиглість плодів наступає з кінця вересня до першої декади жовтня. Плоди середнього розміру масою 100-120 г. Для збільшення маси яблука можна трохи проріджувати зав’язі, по кількості плодів вийде менше, зате маса кожного збільшиться до 200г. Зберігаються плоди до кінця грудня.
За своєчасного піклування плодоносити колоновидна яблуня Арбат буде щороку, причому дуже і дуже добре. Сорт зимостійкий, що дає змогу вирощувати яблуню у холодних регіонах, стійкий до хвороб та уражень шкідниками. Прекрасний сорт яблуні, що не тільки не принесе зайвого клопоту, а, навпаки - порадує багатим вітамінним букетом!

Придбати саджанець можна у Садовому центрі «Деметра», с.Щасливе, вул.Бориспільська, 2а (Ліквідаторів ЧАЕС, 2а); тел.: (044) 587 78 20/25 та Магазині «Деметра», що у м.Київ, вул.Бориспільська, 1; +380 97 029 12 26. Вартість та наявність саджанців уточнюйте за вищевказаними телефонами з 8.00 до 17.00 години.