О нас

Наши цены

Плодовые деревья

Ягодные кустарники

Декоративные растения

Розы

Сопутствующие товары

Ландшафтный дизайн

Озеленение

Школа садовника

Саженцы Бере Київська

Цены на все саженцы

Груша Бере Київська

Зимовий сорт, одержаний в Українському НДІ садівництва. Селекціонер І.М. Ковтун. Дерево середньоросле, з широкопірамідальною середньої густоти кроною. Підщепа - айва. Сорт зимостійкий. В умовах південного Полісся в останні роки не спостерігалося зимових пошкоджень морозами, що викликають зниження врожаю чи загибель дерев. Плоди відносно стійкі до парші, листки можуть уражуватися бурою плямистістю. 

Кращі запилювачі: Конференція, Марія, Ізюминка Криму, Десертна, Улюблена Клапа.

Плоди великі, одномірні, масою 170-280 г, видовжено-грушоподібної форми, з гладенькою поверхнею. Шкірочка суха, вкрита сірими нечисленними підшкірними цятками. Основне забарвлення в період знімання зелене, покривне – бурувато-червоне. На сонячному боці (особливо на айвовій підщепі) значна частина плодів має рум’янок. М’якуш зі слабким ароматом, кремового кольору, середньої щільності, ніжний, маслянистий, соковитий, кислувато-солодкий, дуже гарного смаку. Дегустаційна оцінка – 4,6-4,7 бала. Плоди, не підв’ялюючись, добре зберігаються в звичайних сховищах до січня – лютого.

Сорт районований у зоні Лісостепу України, добре себе зарекомендував у зоні південного Полісся та в інших регіонах. Бере київська – один з кращих зимових сортів груші і справжні шанувальники зимових сортів, незважаючи на ряд недоліків, віддають йому перевагу, особливо в північних регіонах України.

Придбати саджанець можна у Садовому центрі «Деметра», с.Щасливе, вул.Бориспільська, 2а (Ліквідаторів ЧАЕС,2а); тел.: (044) 587 78 20 та Магазині «Деметра», м.Київ, вул.Бориспільська,1, +380 97 029 12 26. Вартість та наявність саджанців уточнюйте за вищевказаними телефонами.