Саджанці Вільямс

Ціни на всі саджанці

Груша "Вільямс"

Сорт раннього строку достигання, отриманий в Англії у 1976р, самобезплідний, найкращими запилювачами є: Лісова Красуня, Улюблена Клаппа, Олів’є де Серр. Зимостійкість сорту достатня для вирощування в Україні. Має синоніми: Вільямс, Дюшес літній, Бон-Кретьен Вільямс, Бартлетт.  Сорт цінується за ранній строк дозрівання та відмінні смакові якості плодів. Дерево сильноросле, підщепа – сіянець. Плодоношення регулярне, стабільне, врожайність висока. Плоди грушоподібні злегка горбкуваті, масою 170-180г, шкірочка тонка, спочатку світло-зелена, за повного дозрівання жовта з невеликими крапками, іноді з невеликою засмагою на сонячній стороні. М’якуш соковитий, солодкий, танучий, з приємною кислинкою (винно-солодкого смаку).

Знімальна стиглість – ІІ декада серпня. У звичайних умовах зберігаються близько 2 тижнів, у холодильнику – більше місяця.

Придбати саджанець можна у Садовому центрі «Деметра», с.Щасливе, вул.Бориспільська, 2а (Ліквідаторів ЧАЕС,2а); тел.: (044) 587 78 20 та Магазині «Деметра», м.Київ, вул.Бориспільська,1, +380 97 029 12 26. Вартість та наявність саджанців уточнюйте за вищевказаними телефонами.