О нас

Наши цены

Плодовые деревья

Ягодные кустарники

Декоративные растения

Розы

Сопутствующие товары

Ландшафтный дизайн

Озеленение

Школа садовника

Саженцы Гроняста

Цены на все саженцы

Вишня Гроняста

Гроняста – сорт, що дозріває у середньоранні строки. Вперше був виведений в Угорщині. Плоди зріють у другій - третій декаді липня. Плоди великі за розміром, вага сягає 14 грамів, мають округлу та злегка сплюснуту форму. Забарвлення плодів яскраво-червоне, із слабко помітними смужками. М’якуш червоний, щільний та дуже соковитий, з приємним солодко-кислим смаком. Кісточка з легкістю відокремлюється від плоду. Плоди мають привабливий товарний вигляд та добру транспортабельність.

Врожайність вища за середню, щоб отримати гарний врожай, рекомендують саджати цей сорт поруч з іншими сортами. Дерево зимостійке та імунне до зараження хворобами. Сорт самозапилюючий. Дерево високе, формує яйцеподібну крону. Сорт Гроняста можна вирощувати на всій території України. Підійде як для аматорського, так і для промислового вирощування. Фрукти підходять для вживання у свіжому вигляді, придатні для заморожування. 

Придбати саджанець можна у Садовому центрі «Деметра», с.Щасливе, вул.Бориспільська, 2а (Ліквідаторів ЧАЕС,2а); тел.: (044) 587 78 20 та Магазині «Деметра», м.Київ, вул.Бориспільська,1, +380 97 029 12 26. Вартість та наявність саджанців уточнюйте за вищевказаними телефонами.