Про нас

Наші ціни

Плодові дерева

Ягідні кущі

Декоративні рослини

Троянди

Супутні товари

Ландшафтний дизайн

Школа садівника

Саженцы Космічна

Цены на все саженцы

Черешня Космічна

Вирізняється регулярною, високою врожайністю, досить високою зимостійкістю, жаро- і посухостійкістю, стійкістю до моніліозу, самобезплідністю. Листя дещо уражується коккомікозом. 
Пізньостиглий сорт черешні селекції Інституту зрошуваного садівництва УААН. Отриманий від схрещування в 1951 році сортів Присадибна й Скороспілка. Селекціонери М.Т.Оратовський, Н.І.Туровцев.
Дерево велике, швидкоростуче, утворює на молодих деревах підняту, з віком — пірамідальну, плоскоокруглу, розкидисту крону середньої загущеності. У плодоносіння вступає на 4-й рік, плодоносить на букетних гілочках й однолітньому прирості, швидко нарощуючи товарну врожайність. 
Плоди великі (9-10 г), опукло-серцеподібні. Шкірочка тонка, міцна, жовто-жовтогаряча, з яскраво-червоним рум'янцем, що великими плямами покриває майже всю поверхню плоду, легко відокремлюється від м'якоті. М'якоть кремова, соковита, хрящувата, відмінного винно-солодкого смаку (4,75 -5,0 бали). Сік безбарвний. Плоди містять: сухих речовин 17,69%, цукрів 12,72%, органічних кислот 0,67%, вітаміну С 9,02 мг на 100 г сирої маси. Кісточка середня, овальна, напіввільна. 
Дозрівають плоди в умовах Мелітополя 21-25 червня, універсального призначення: споживаються свіжими, але основна їхня перевага — прекрасний сорт сировинного призначення. 
З 1984 року сорт Космічна занесений до Реєстру сортів рослин України. Рекомендований для промислового й аматорського садівництва в степовій і лісостеповій зонах республіки. 
У селекції — донор врожайності, привабливості й високої якості плодів, транспортабельності.