О нас

Наши цены

Плодовые деревья

Ягодные кустарники

Декоративные растения

Розы

Сопутствующие товары

Ландшафтный дизайн

Озеленение

Школа садовника

Саженцы Кучерянка

Цены на все саженцы

Груша "Кучерянка"

Зимовий сорт, до умов вирощування невибагливий, зимостійкий, стійкий до парші та бактеріального опіку листя, відмінний своєю скороплідністю. Дерево середньоросле, підщепа іс-2-10. Плоди великі, масою 220-290г ( у середньому 235г), широко грушоподібні зі злегка горбкуватою поверхнею, жовті, слабко блискучі, з легким золотистим  чи злегка рожевим рум’янком на сонячній стороні. М’якуш щільний, білий, маслянистий, солодкий, з легкою кислинкою та слабким ароматом, з невеликою терпкістю біля шкірочки, високих смакових якостей.  

Знімальна стиглість в умовах Києва наступає  наприкінці вересня. Споживча стиглість наступає на початку грудня, у холодильнику зберігаються до березня. Перенесені з холодильника до теплого приміщення не буріють зверху та не спухають всередині.

Придбати саджанець можна у Садовому центрі «Деметра», с.Щасливе, вул.Бориспільська, 2а (Ліквідаторів ЧАЕС,2а); тел.: (044) 587 78 20 та Магазині «Деметра», м.Київ, вул.Бориспільська,1, +380 97 029 12 26. Вартість та наявність саджанців уточнюйте за вищевказаними телефонами.