Саджанці Кучерянка

Ціни на всі саджанці

Груша "Кучерянка"

Зимовий сорт, до умов вирощування невибагливий, зимостійкий, стійкий до парші та бактеріального опіку листя, відмінний своєю скороплідністю. Дерево середньоросле, підщепа іс-2-10. Плоди великі, масою 220-290г ( у середньому 235г), широко грушоподібні зі злегка горбкуватою поверхнею, жовті, слабко блискучі, з легким золотистим  чи злегка рожевим рум’янком на сонячній стороні. М’якуш щільний, білий, маслянистий, солодкий, з легкою кислинкою та слабким ароматом, з невеликою терпкістю біля шкірочки, високих смакових якостей.  

Знімальна стиглість в умовах Києва наступає  наприкінці вересня. Споживча стиглість наступає на початку грудня, у холодильнику зберігаються до березня. Перенесені з холодильника до теплого приміщення не буріють зверху та не спухають всередині.

Придбати саджанець можна у Садовому центрі «Деметра», с.Щасливе, вул.Бориспільська, 2а (Ліквідаторів ЧАЕС,2а); тел.: (044) 587 78 20 та Магазині «Деметра», м.Київ, вул.Бориспільська,1, +380 97 029 12 26. Вартість та наявність саджанців уточнюйте за вищевказаними телефонами.