О нас

Наши цены

Плодовые деревья

Ягодные кустарники

Декоративные растения

Розы

Ландшафтный дизайн

Озеленение

Школа садовника

Галерея

Саженцы Мелітопольська чорна

Цены на все саженцы

Черешня Мелітопольська чорна

Вирізняється стабільною, високою врожайністю, зимостійкістю, стійкістю до моніліозу, самобезплідністю, високою життєздатністю дерев. 
Средньопізній сорт черешні селекції Інституту зрошуваного садівництва УААН. Відібраний серед сіянців з насінь від вільного запилення 1933 року сорту Французька чорна. Селекціонер М. Т. Оратовський.
Дерево велике, швидкоростуче, формує широкоовальну, підняту, густу крону. У плодоносіння вступає на 4-й рік, плодоносить на однолітньому прирості й букетних гілочках. Плоди досить великі (6-8 г), одномірні, опукло-овальні. Плодоніжка середня, легко відокремлюється від гілки, прикріплення до кісточки неміцне, відрив від плоду сухий. Шкірочка тонка, міцна, темно-червона, майже чорна, блискуча, від м'якоті відокремлюється добре. М'якоть темно-червона, соковита, хрящувата, солодка, із приємною кислинкою (4,4 бали). У недостатньо зрілих плодів є легка гіркота. Сік темно-червоний. Плоди містять: сухих речовин 18,22%, цукрів 13,32%, органічних кислот 0,71%, вітаміну С 6,32 мг на 100 г сирої маси. Кісточка дрібна, округла, вільна. 
Дозрівають плоди в умовах Мелітополя 18-24 червня, транспортабельні, універсального використання: споживаються свіжими, але цінуються насамперед як чудовий сировинний сорт. З 1969 року сорт Мелітопільська чорна занесений до Реєстру сортів рослин України. Рекомендований для вирощування в промисловому й аматорському садівництві в степовій і лісостеповій зонах республіки. 
У селекції — донор врожайності, гарного зовнішнього вигляду, транспортабельності.