О нас

Наши цены

Плодовые деревья

Ягодные кустарники

Декоративные растения

Розы

Сопутствующие товары

Ландшафтный дизайн

Озеленение

Школа садовника

Саженцы Ноябрська

Цены на все саженцы

Груша Ноябрська

Дерево середньоросле, з пірамідальною розкидистою кроною. Зимостійкість середня, стійке до парші і бактеріального опіку листя. У пору плодоношення вступає на 7—8-й рік після садіння в сад, плодоносить помірно. Цвіте рано.
Плоди великі, масою 180—220 г, яйцевидно-грушоподібної форми, округлі у верхній частині і різко звужені до плодоніжки. Шкірочка товста, щільна, шорсткувата, під час знімання плодів зелена, при достиганні блідо-жовта, зі слабким розмитим рум'янцем на сонячному боці. М'якуш соковитий, ніжний, маслянистий, кисло-солодкий, освіжаючий, ароматний, дуже доброго смаку (4,6 бала).
Зимовий сорт. Знімальна стиглість плодів настає наприкінці вересня — на початку жовтня, споживча — в листопаді — грудні. В умовах зприродним охолодженням зберігаються до листопада, у холодильниках — до квітня — травня. Після тривалого зберігання в холодильниках плоди не темніють, але їх смакові якості різко знижуються: м'якуш стає хрустким, грубим.
Переваги: стійкість до парші і бактеріального опіку листя; великі, добрих смакових якостей плоди.
Недоліки: пізній вступ у пору плодоношення, помірна врожайність, середня зимостійкість.

Придбати саджанець можна у Садовому центрі «Деметра», с.Щасливе, вул.Бориспільська, 2а (Ліквідаторів ЧАЕС,2а); тел.: (044) 587 78 20 та Магазині «Деметра», м.Київ, вул.Бориспільська,1, +380 97 029 12 26. Вартість та наявність саджанців уточнюйте за вищевказаними телефонами.