О нас

Наши цены

Плодовые деревья

Ягодные кустарники

Декоративные растения

Розы

Сопутствующие товары

Ландшафтный дизайн

Озеленение

Школа садовника

Саженцы Рубінове ожерельє

Цены на все саженцы

Малина Рубінове ожерельє

Сорт ремонтанной малини Рубінове Намисто
Високопродуктивний ремонтантний сорт малини з переважним плодоношенням на однорічних пагонах. Кущ середньорослий (1,2 — 1,5 м), утворює по 6 — 7 пагонів заміщення. Пагони среднепониклые, аркообразные, зона плодоношення займає більше половини їх довжини. Однорічні пагони середні і тонкі, червонувато-пурпурові, шипуваті. Шипи в нижній частині пагона тонкі і довгі, червонуваті, в середній і верхній частинах — рідкі, м'які, пурпурові. Листя середніх розмірів, зелені, слабоморщинистые.

Висока продуктивність — до 2,3 — 2,8 кг ягід з куща, або 15-17 т/га, початок дозрівання — середина серпня, плодоносіння тривалий, потенційна врожайність реалізується до осінніх заморозків на 80 — 90 %. Ягоди великі (середня маса 4,5 — 5,5 м, максимальна — 8,4 м), красивою видовжено-циліндричної форми, яскраво-рубінового кольору, щільні, міцно зчеплені з плодоложем. Ягоди кисло-солодкого, приємного смаку, придатні для споживання в свіжому вигляді та всіх видів переробки, в тому числі і для глибокої заморозки.

Переваги: висока врожайність, ягоди великі, привабливого зовнішнього вигляду, транспортабельні. Источник: http://freshberry.zakupka.com/p/86682558-remontantna-malina-rubinove-namisto/