О нас

Наши цены

Плодовые деревья

Ягодные кустарники

Декоративные растения

Розы

Сопутствующие товары

Ландшафтный дизайн

Озеленение

Школа садовника

Саженцы Талгарська красуня

Цены на все саженцы

Груша "Талгарська Красуня"

Груша Талгарська красуня – сорт осіннього строку достигання, отриманий від вільного запилення груші сорту Лісова Красуня. Дерево сильноросле, підщепа – сіянець. Плодоносить щорічно, рясно, зимостійкість висока, має гарну стійкість до парші та грибкових уражень. Плоди дуже ошатні, одномірні, видовжено-грушоподібні, пляшкоподібні, крупні, масою 170-200г, дуже добре тримаються на дереві. М’якуш кремовий, середньощільний, хрусткий, дрібнозернистий, дуже соковитий, приємного солодкого смаку. Шкірочка гладка, блискуча, світло-жовта з яскравим червоно-кармінним рум’янком. Зовнішній вигляд дещо нагадує сорт груші Парижанка, лише Талгарська Красуня у два рази крупніша і не така ніжна за консистенцією.

Знімальна стиглість наступає наприкінці вересня, споживча – у жовтні, листопаді. Плоди зазвичай споживають одразу зірвані з дерева, але для подальшого зберігання пізнє знімання з дерева небажане.

Придбати саджанець можна у Садовому центрі «Деметра», с.Щасливе, вул.Бориспільська, 2а (Ліквідаторів ЧАЕС,2а); тел.: (044) 587 78 20 та Магазині «Деметра», м.Київ, вул.Бориспільська,1, +380 97 029 12 26. Вартість та наявність саджанців уточнюйте за вищевказаними телефонами.