Саджанці Ялина сиза Коніка

Ціни на всі саджанці

Ялина сиза Коніка

Ця приваблива низька ялиночка росте дуже повільноУ дорослому стані(в 60 років) її висота сягає 4 метрів, а діаметр 2 метри. Висота карликових канадських ялинок "Conica" залежить не тільки від особливостей сорту, але і від умов утримання рослин. 

Ялинка "Conica" надзвичайно красива, у неї дуже сувора пірамідальна форма крони, вона густа і пухнаста в буквальному сенсі цього слова - при дотику вона абсолютно не коле руки своїми ніжними світло-зеленими голочками. Чи не дерево, а картинка! Місце для посадки необхідно вибрати злегка затінене, захищене від вітру. У весняний час воно не повинно затоплюватись паводками, це може призвести до загибелі ялинки.

 Посадку можна проводити в будь-який час року, в теплих регіонах - навіть взимку, коли рослина перебуває в стадії повного спокою. Кращий час для посадки навесні і восени. Якщо ж пересадка проводиться влітку, то важливо вибрати похмурий, прохолодний день. Наступний тиждень затінювати від сонячного світла і проводити полив два рази на тиждень по 8-10 літрів на рослину.

Для повноцінного росту грунт повинен бути легким і багатим органічними речовинами. Для канадських ялин "Conica" підходять суглинки, а також будь-які ґрунти з глибоким гумусним шаром; небажані занадто сухі, щільні, малородючі, вапняні грунти. У посадкову яму вносять відро перепрілого навозу і 60-80 г комплексного добрива тривалої дії для хвойних рослин. Якщо ґрунт піщаний або глинистий, то додають землю і компост. Після посадки ґрунт необхідно замульчувати торфом шаром 5-7 см.