Про нас

Наші ціни

Плодові дерева

Ягідні кущі

Декоративні рослини

Троянди

Супутні товари

Ландшафтний дизайн

Школа садівника

Саженцы Ялина сиза Коніка

Цены на все саженцы

Ялина сиза Коніка

Ця приваблива низька ялиночка росте дуже повільноУ дорослому стані(в 60 років) її висота сягає 4 метрів, а діаметр 2 метри. Висота карликових канадських ялинок "Conica" залежить не тільки від особливостей сорту, але і від умов утримання рослин. 

Ялинка "Conica" надзвичайно красива, у неї дуже сувора пірамідальна форма крони, вона густа і пухнаста в буквальному сенсі цього слова - при дотику вона абсолютно не коле руки своїми ніжними світло-зеленими голочками. Чи не дерево, а картинка! Місце для посадки необхідно вибрати злегка затінене, захищене від вітру. У весняний час воно не повинно затоплюватись паводками, це може призвести до загибелі ялинки.

 Посадку можна проводити в будь-який час року, в теплих регіонах - навіть взимку, коли рослина перебуває в стадії повного спокою. Кращий час для посадки навесні і восени. Якщо ж пересадка проводиться влітку, то важливо вибрати похмурий, прохолодний день. Наступний тиждень затінювати від сонячного світла і проводити полив два рази на тиждень по 8-10 літрів на рослину.

Для повноцінного росту грунт повинен бути легким і багатим органічними речовинами. Для канадських ялин "Conica" підходять суглинки, а також будь-які ґрунти з глибоким гумусним шаром; небажані занадто сухі, щільні, малородючі, вапняні грунти. У посадкову яму вносять відро перепрілого навозу і 60-80 г комплексного добрива тривалої дії для хвойних рослин. Якщо ґрунт піщаний або глинистий, то додають землю і компост. Після посадки ґрунт необхідно замульчувати торфом шаром 5-7 см.