Саджанці Ялівець горизонтальний Принц оф Валес

Ціни на всі саджанці

Ялівець горизонтальний Принц оф Валес

Ялівець горизонтальний Принц Уельський 

Можжевельник горизонтальный Принц Уэльский 

Juniperus horizontalis Prince of Wales    

Форма: дуже низький повзучий  сорт горизонтального ялівцю. Розпростертий, густий, щільний, карликовий. Гілки грунтопокривні, з віком лежать одна на інший. Найпопулярніший сорт ялівцю для створення газону з зелених ялівців, швидко закриває поверхню. Хвоя взимку має червонувате забарвлення.

Розмір: не росте вище 0,2 м, діаметра крони до 2,5 м. Щорічний приріст  у висоту -  1см, в ширину  - 5-7см. У віці 10 років досягає висоти 0,2 м і діаметра 1,5 м.

Хвоя: лускатна, прилягаюча до стебла, насиченого зеленого кольору.

Світло: світлолюбивий, виносить невеликі затінення.

Грунт: росте на всіх сухих, свіжих добре дренованих, навіть бідних грунтах.

Особливості: особливо морозостійкий сорт. Фітонцидна рослина з приємним ялівцевим ароматом. Використовується в профілактичних цілях при лікуванні багатьох захворювань. Саджанці ялівця горизонтального Принц Уельський бажано купити в пластиковому контейнері, так рослина не викопується з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається.

Плоди: утворює м'ясисті, кулясті, сіро-блакитні з сизим нальотом шишкоягоди, відомі як ялівцеві ягоди.

Застосування:повзучий горизонтальний  ялівець Принц Уельський використовується в одиночних посадках, групах, альпінаріях, а також на схилах як грунтопокривна рослина (щільність посадки: 2шт. / м.кв.) Зона: 5a.