О нас

Наши цены

Плодовые деревья

Ягодные кустарники

Декоративные растения

Розы

Ландшафтный дизайн

Озеленение

Школа садовника

Галерея

Саженцы Аскольда

Цены на все саженцы

Яблуня Аскольда

Аскольда. Сорт виведений в Інституті садівництва УААН (м. Київ) від схрещування у 1971 році гібрида 25/2—Д з сортом Кіддс Оранж Ред. У 1999 році включений до Реєстру сортів рослин України для Полісся та Лісостепу. Популярний серед садівників-аматорів ще з початку 90-х років.
Дерево середньоросле, з широкоовальною, компактною середньо-загущеною кроною.
Цвіте в середньопізні строки, інтенсивно, досить довго. запилювачі: Айдаред, Катерина, Ліберті, Рубінове Дуки, Уманське зимове.
У плодоношення вступає на середньорослій підщепі на третій — четвертий рік після садіння. Плодоносить стабільно. Урожайність 6—8-річних дерев — 20—30 кг, 10—12-річних — 45—65 кг.
Плоди середнього та більшого за середній розміру (140—180 г), доволі одномірні, зрізано-округлоконічні, жовті, з інтенсивним рожевувато-червоним розмитим рум’янком майже на всій поверхні, з рідкими великими, білоперими, підшкірними цяточками та легким сизим нальотом. Шкірочка середньої товщини, щільна, суха. М'якуш кремовий, щільний, дрібнозернистий, ніжний, соковитий, ароматний, доброго кисло-солодкого смаку (4,3—4,5 бала).
Знімна стиглість настає наприкінці вересня, споживча — у грудні. У сховищі плоди зберігаються до лютого, у холодильнику — до квітня. Транспортабельність висока. Використовують свіжими та на виробництво соків.