Плодові дерева

 

Если вы мечтаете о собственном плодовом саде, то на нашем сайте вы найдёте полезные советы по выращиванию плодовых деревьев.
Высадив плодовые деревья, вы вскоре сможете наслаждаться свежими, сочными, ароматными и полными витаминов плодами. Украшением вашего сада станут:яблонигрушисливыперсикиабрикосывишничерешниалыча и т.д.

Незалежно від того, чи ви новачок у галузі вирощування фруктів, чи вже маєте досвід, наш розсадник пропонує широкий вибір саджанців плодових дерев, що задовольнять будь-які потреби. Наші дерева ростуть у здоровому грунті і дбайливо обробляються, що забезпечує максимальну життєздатність рослини та високий врожай.

У нашому розсаднику великий асортимент різних сортів саджанців плодових дерев, зокрема: яблуні, груші, вишні, черешні, абрикоси, персики, нектарини, сливи, сливи диплоїдні, алича, айва, шовковиця, горіх та фундук. Ягідна група рослин представлена саджанцями: смородина (чорна, біла, жовта, червона), агрус, актинідія, аронія (горобина чорноплідна), жимолость їстівна, журавлина, зізіфус (унабі), калина, кизил, лохина (голубика), малина, обліпиха, ожина, полуниця та суниця, виноград, гумі, годжі.

   

Фото з власного архіву розсадника рослин "Деметра"

Якщо ви новачок у вирощуванні, наші досвідчені спеціалісти з радістю допоможуть вам обрати найкращий сорт для вашого регіону та нададуть відповіді на питання, що вас цікавлять. Розсадник рослин у с.Щасливому: 067 238 82 46; магазин у Києві: 097 029 12 26

Придбання саджанців плодових дерев в нашому розсаднику - це найкращий вибір для тих, хто хоче отримати максимально якісний врожай та здорові рослини. Зверніться до нас сьогодні, щоб почати свій шлях до збагачення свого саду чудовими фруктами та ягодами!