Розсадник рослин

В новом сезоне садовый центр "Деметра" предлагает вам качественные саженцы плодовых деревьев и саженцы роз. Высокое качество саженцев, гарантированно нашим многолетним опытом выращивания саженцев и их хранения. Всегда свежий посадочный материал, широкий ассортимент и доступные цены! 
      

Розсадник плодово-ягідних та декоративних рослин ТОВ «СГП«Деметра» - це сільськогосподарське підприємство,  що розташоване в с. Щасливе Бориспільського р-ну, Київської області (7-й км Бориспільської траси від М. «Харківська») і займає площу більше 8,7га.

Підприємство засноване у 1991р.

Деметра - один з перших розсадників в Україні, який почав застосовувати вирощування саджанців із закритою кореневою системою. 

На сьогодні наша продукція – це:

 -         Саджанці більш ніж 370 сортів плодових дерев різних вікових груп, в тому числі плодоносні крупноміри в контейнерах;

-          Ягідні кущі - 85 сортів  в контейнерах та з відкритою кореневою системою;

-          Кущі в контейнерах для живої огорожі, декоративно-листяні, гарноквітучі, для міського озеленення;

-          Дерева з закритою кореневою системою для алейної та пейзажної посадки;

-          Хвойні в розмаїтті сортів та розмірів.

Наші саджанці ростуть в приватних садибах усіх куточків Київської області та в парках міста Києва, Бучі, Броварів, Борисполя і селищних рад Бориспільського району.  Ними озеленені численні дитячі садки та школи, більше десяти ОСББ, посольства КНР та Литви у Києві, МАУП, територія Скандинавської гімназії, Парк Партизанської слави, території підприємств ТОВ Агро-Регіон, Уманського тепличного комбінату та багатьох інших обєктів.

      

______________________

Як нас знайти:

Проїзд до розсадника через ресторан "Козачок" та "АТБ" перекритий до завершення військового стану