Де придбати

Саженцы в контейнерах выращенные в нашем питомнике, имеют большую приживаемость по сравнению с саженцами с открытым корнем.

Незалежно від того, чи ви новачок у галузі вирощування фруктів, чи вже маєте досвід, наш розсадник пропонує широкий вибір саджанців плодових дерев, що задовольнять будь-які потреби. Наші дерева ростуть у здоровому грунті і дбайливо обробляються, що забезпечує максимальну життєздатність рослини та високий врожай.

У нашому розсаднику великий асортимент різних сортів саджанців плодових дерев, зокрема: яблуні, груші, вишні, черешні, абрикоси, персики, нектарини, сливи, сливи диплоїдні, алича, айва, шовковиця, горіх та фундук. Ягідна група рослин представлена саджанцями: смородина (чорна, біла, жовта, червона), агрус, актинідія, аронія (горобина чорноплідна), жимолость їстівна, журавлина, зізіфус (унабі), калина, кизил, лохина (голубика), малина, обліпиха, ожина, полуниця та суниця, виноград, гумі, годжі.

Якщо ви новачок у вирощуванні, наші досвідчені спеціалісти з радістю допоможуть вам обрати найкращий сорт для вашого регіону та нададуть відповіді на питання, що вас цікавлять.

Придбання саджанців плодових дерев в нашому розсаднику - це найкращий вибір для тих, хто хоче отримати максимально якісний врожай та здорові рослини. Зверніться до нас сьогодні, щоб почати свій шлях до збагачення свого саду чудовими фруктами та ягодами!

Розсадник рослин та торговельний майданчик у с.Щасливому: 067 238 82 46, (044) 587 78 25;

Магазин Садовий центр Деметра у Києві: 097 029 12 26