Саджанці Блюкроп

Ціни на всі саджанці

Лохина Блюкроп

Форма: лохина високоросла Блюкроп – найбільш високоврожайний ягідний, багаторічний, листяний чагарник з сильно розгалуженими прямими пагонами. Сорт відомий з 1952 року, є найбільш промислово поширеним сортом в США. Вважається еталоном для інших сортів.

Розмір: в наших широтах досягає висоти 1,6-1,8 м. і стільки ж в діаметрі.

Плоди: великі ягоди, 2,5 мм. в діаметрі, злегка сплющені, сині з сильним світло-блакитним нальотом, пружні, смачні, зібрані в довгі пухкі грони. Дозрівають ягоди неодночасно: кінець липня-серпень, плодоношення дуже рясне, регулярне, врожайність 6-9 кг з куща. Ягоди з дуже хорошим, терпким смаком, не розтріскуються, добре зберігаються і транспортуються. Смак плодів - характерний смак чорниці, але солодший.

Ставлення до світла: лохина високоросла Блюкроп віддає перевагу ділянкам, які добре прогріваються, з повним сонячним освітленням і достатньою циркуляцією повітря.

Вимоги до ґрунту: рослини успішно ростуть і плодоносять на легких (піщаних і супіщаних) і кислих, добре дренованих ґрунтах. Вміст гумусу в мінеральних ґрунтах повинен становити не менше 3,5%. Ґрунт повинен бути постійно помірно вологим, особливо в період вегетації. Ґрунти з дуже низьким рівнем ґрунтових вод можна використовувати тільки при обов'язковому поливі. Коренева система цього виду розташована в верхньому 15-20-сантиметровому шарі ґрунту. Оптимальні умови водозабезпечення рослин створюються в тому випадку, якщо ґрунтові води знаходяться на глибині 40-60 см. Надлишкового зволоження цей вид лохини не переносить, особливо тривалого затоплення в період вегетації.