О нас

Наши цены

Плодовые деревья

Ягодные кустарники

Декоративные растения

Розы

Ландшафтный дизайн

Озеленение

Школа садовника

Галерея

Саженцы Джолі

Цены на все саженцы

Полуниця Джолі

Полуницяя Джолі – середньоранній сорт італійської селекції. Він є результатом схрещування сортів Клері і Дарселект.

Плодоношення починається з початком червня. Тривалість збору розтягнута і становить 3 тижні. З однієї рослини можна отримати врожай близько 800-900 г суниці. Проте ці показники можуть змінюватися залежно від регіону та умов вирощування.

Джолі формує потужний і розлогий кущ, який зовні схожий на кущі сорту Клері. Має хорошу кореневу систему і гарну життєздатність. Вага однієї ягоди досягає 20-35 гр. Проте такі результати відзначаються тільки після першого збору врожаю. Далі плоди поступово дрібнішають. Ягоди цього сорту яскраво-червоного кольору з блискучою глянцевою поверхнею. Порожнини при розрізі відсутні. М’якоть повністю забарвлена, соковита і при цьому щільна.

Ягоди сорту Джолі можна зберігати протягом тривалого часу, при цьому вони не втрачають свіго привабливого зовнішнього вигляду і смакових якостей. Мають солодкий, ніжний смак з легкою кислинкою та тонкий ніжний аромат. Сорт можна успішно вирощувати як у традиційних екстенсивних технологіях, так і за технологією «урожай за 60 днів».