О нас

Наши цены

Плодовые деревья

Ягодные кустарники

Декоративные растения

Розы

Ландшафтный дизайн

Озеленение

Школа садовника

Галерея

Саженцы Хоней

Цены на все саженцы

Суниця великоплідна Хоней

Ранній сорт американської селекції, отриманий 1979 р. шляхом схрещування сортів Вайбрант і Холідей в американському місті Honeoye, звідки і пішла його назва. Кущ пряморослий, компактний, потужний, заввишки 20–25 см, із темно-зеленим глянцевим листям і міцними квітконосами. Коренева система розвинена, йде вглиб ґрунту, що дає змогу цьому сорту переносити сильні морози.

Вегетація починається вже в середині березня, коли сходить останній сніг. Цвісти полуниця Хоней починає на початку травня, а 15–25 числа з’являються перші ягоди, які слід збирати кожні 2–3 дні, оскільки вони швидко дозрівають. Період плодоношення триває два тижні. У разі використання агроволокна він настає на 2 тижні раніше.

Ягоди великі (до 45 г), дуже привабливі, конічної форми, щільні, із товстою шкірочкою. Забарвлення — від інтенсивно червоного до темно-червоного із сильним блиском. М’якоть оранжево-червона, ароматна, винно-солодкого смаку. Плодоніжка легко відривається.

Через раннє дозрівання плодів полуниця Хоней майже не пошкоджується сірою гниллю, не боїться дощової погоди. Має середні показники стійкості до кореневих паразитів. Високоадаптивна, стійка до спеки. Сорт високоврожайний: із куща збирають до 500 г, із гектара — до 14,6 т. Один із найкращих промислових сортів із високою транспортабельністю, стійкий до умов торгівлі — здатний довго зберігати товарний вигляд (ягоди залишаються свіжими до 3 днів). Також чудово підходить для домашнього вирощування. Має універсальне призначення.