О нас

Наши цены

Плодовые деревья

Ягодные кустарники

Декоративные растения

Розы

Ландшафтный дизайн

Озеленение

Школа садовника

Галерея

Саженцы Ізумрудна

Цены на все саженцы

Груша Ізумрудна

Дерево середньоросле, із широкою пірамідальною, компактною, добре облистненою кроною. До ґрунту невибагливе, але для нормального достигання і високої якості плодів потребує багато тепла і тривалого вегетаційного періоду, у зв'язку з чим під насадження необхідно відводити найтепліші та добре освітлені сонцем місця. Зимостійкість висока. Плоди і листя паршею не уражуються.
Цвіте в пізні строки, має схильність до самозапилення. Кращі сорти-запилювачі: Бере Арданпон, Васса і Деканка зимова. У пору плодоношення на айвовій підщепі вступає на З—4-й рік після садіння в сад і дає щороку високі врожаї. Середня врожайність за 5 років становила 240, максимальна 410 ц/га. Плодоношення, переважно, на кільчатках.
Плоди великі (середня маса 250, максимальна 420 г), одномірні, бочкоподібної форми, з горбкуватою поверхнею. Основне забарвлення в період знімальної стиглості плодів зелене, при повному достиганні — жовте, покривне — на окремих плодах у вигляді легкого рум'янцю. Підшкірні крапки дрібні, зелені, майже непомітні. М'якуш білий, щільний, соковитий, танучий, кисло-солодкого, відмінного смаку.
Зимовий сорт. Знімальна стиглість плодів у Криму настає в першій половині жовтня. Плоди міцно тримаються на дереві, дуже транспортабельні. Товарність висока, близько 96%. У холодильниках добре зберігаються до кінця травня. Після зберігання потребують дозарювання при кімнатній температурі протягом 10—15 днів.
Переваги: висока зимостійкість і врожайність, стійкість до грибних хвороб; добра лежкість, високі смакові якості та транспортабельність плодів.
Недолік: вибагливість дерев до тепла протягом вегетаційного періоду.

Придбати саджанець можна у Садовому центрі «Деметра», с.Щасливе, вул.Бориспільська, 2а (Ліквідаторів ЧАЕС,2а); тел.: (044) 587 78 20 та Магазині «Деметра», м.Київ, вул.Бориспільська,1, +380 97 029 12 26. Вартість та наявність саджанців уточнюйте за вищевказаними телефонами.