Саджанці Ліберті

Ціни на всі саджанці

Яблуня Ліберті 

Сорт американської селекції. Одержаний від схрещування імунного сіянця PR 154—12 (Уелсі х F2 26829—2—2) з сортом Мекаун.
Дерево середньоросле, у молодому віці швидкоросле, з округлою негустою кроною. Зимостійкість вища за середню. Сорт імунний щодо парші, сприйнятливість до борошнистої роси середня.
Цвіте в середні строки, Дуже рясно й дружно. Кращі запилювачі: Айдаред, Глостер, Прісцилла, Флоріна, Мекфрі.
На всіх підщепах вирізняється високою швидкоплідністю, швидким нарощуванням урожаїв, стабільним плодоношенням.
Плоди середнього розміру (130—150г), округло-конічні, зеленувато-жовті, з плямисто-розмитим інтенсивним темно-бордовим покривним забарвленням на більшій частишні поверхні, численними дрібними білими підшкірними цяточками та сизим восковим нальотом. Шкірочка середньої товщини, щільна, еластична, блискуча. М'якуш кремувато-білий, середньої щільності, соковитий, солодко-кислого освіжаючого смаку (4,0—4,2 бала). Знімна стиглість настає в середині вересня, споживча — наприкінці жовтня. У сховищі плоди зберігаються два, в холодильнику—до 5 місяців. Під час зберігання уражуються побурінням серцевини. Транспортабельність висока. Використовують у свіжому вигляді, на виробництво високоякісних соків, на виготовлення сухофруктів, варення, джему.