О нас

Наши цены

Плодовые деревья

Ягодные кустарники

Декоративные растения

Розы

Ландшафтный дизайн

Озеленение

Школа садовника

Галерея

Саженцы Ліберті

Цены на все саженцы

Яблуня Ліберті 

Сорт американської селекції. Одержаний від схрещування імунного сіянця PR 154—12 (Уелсі х F2 26829—2—2) з сортом Мекаун.
Дерево середньоросле, у молодому віці швидкоросле, з округлою негустою кроною. Зимостійкість вища за середню. Сорт імунний щодо парші, сприйнятливість до борошнистої роси середня.
Цвіте в середні строки, Дуже рясно й дружно. Кращі запилювачі: Айдаред, Глостер, Прісцилла, Флоріна, Мекфрі.
На всіх підщепах вирізняється високою швидкоплідністю, швидким нарощуванням урожаїв, стабільним плодоношенням.
Плоди середнього розміру (130—150г), округло-конічні, зеленувато-жовті, з плямисто-розмитим інтенсивним темно-бордовим покривним забарвленням на більшій частишні поверхні, численними дрібними білими підшкірними цяточками та сизим восковим нальотом. Шкірочка середньої товщини, щільна, еластична, блискуча. М'якуш кремувато-білий, середньої щільності, соковитий, солодко-кислого освіжаючого смаку (4,0—4,2 бала). Знімна стиглість настає в середині вересня, споживча — наприкінці жовтня. У сховищі плоди зберігаються два, в холодильнику—до 5 місяців. Під час зберігання уражуються побурінням серцевини. Транспортабельність висока. Використовують у свіжому вигляді, на виробництво високоякісних соків, на виготовлення сухофруктів, варення, джему.