Саджанці Марія

Ціни на всі саджанці

Груша Марія

Дерево слаборосле, крона компактна, у перші роки росту пірамідальна, потім широкопірамідальна. У пору плодоношення вступає дуже рано, на 3—4-й рік.
Генеративні бруньки утворюються на кільчатках і однорічних пагонах, врожайність висока й стабільна- У віці 5—10 років середня врожайність становила 280 ц/га, максимальна — 350 ц/га. Зацвітає в пізні строки, квітки доволі стійкі до заморозків. Зимостійкість дерев добра. Має високу стійкість до парші і термічного опіку листя. Кращі запилювачі: Гранд Чемпіон, Жанна д'Арк, Якимівська.
Плоди дуже великі (середня маса 220 г, максимальна — 350 г), одномірні, видовжено-грушоподібні, із гладенькою поверхнею. Основне забарвлення у фазі знімальної стиглості жовтувато-зелене, у період споживання — золотаво-жовте. Покривне забарвлення проявляється у вигляді яскравого червоно-кармінного рум'янцю. М'якуш кремовий, соковитий, танучий, маслянистий, відмінного кисло-солодкого смаку. Знімальна стиглість настає в першій декаді жовтня. У холодильнику плоди зберігаються до травня.
Переваги: висока і стабільна врожайність, стійкість до хвороб; пізніше цвітіння і стійкість квіток до заморозків; висока якість плодів; сумісність з айвовою підщепою.

Придбати саджанець можна у Садовому центрі «Деметра», с.Щасливе, вул.Бориспільська, 2а (Ліквідаторів ЧАЕС,2а); тел.: (044) 587 78 20 та Магазині «Деметра», м.Київ, вул.Бориспільська,1, +380 97 029 12 26. Вартість та наявність саджанців уточнюйте за вищевказаними телефонами.