Саджанці Ніжність

Ціни на всі саджанці

Черешня Ніжність

Відрізняється високою, стабільною врожайністю, відмінними смаковими якостями плодів, гарною товарністю, стриманим ростом, високою зимостійкістю, невимогливістю до умов вирощування. 

Середньопізній сорт черешні селекції Інституту садівництва УААН. Отриманий від схрещування в 1947 році сортів Дрогана жовта й Франциса. Селекціонер С.Х.Дука.
Дерево середньоросле, з опукло-овальною, піднятою, середньозагущеною кроною. У пору плодоносіння вступає на 4-5-й рік. Плодоносить на букетних гілочках і приростах минулого року, інтенсивно нарощуючи товарну врожайність. 
Плоди досить великі, до 7 г, опукло-серцеподібні, жовті, з яскравим, оранжево-червоним рум'янцем на сонячній стороні. Шкірочка жовта, тонка, але міцна, відокремлюється від м'якоті. М'якоть ясно-жовта, соковита, щільна, хрящувата, приємного кисло-солодкого смаку (4,25-4,5 бали). У плодах міститься: сухих речовин 26,2%, цукрів 12,9%, органічних кислот 1,14%. Сік безбарвний. Кісточка округла, середня, добре відокремлюється від м'якоті.
Плоди дружно дозрівають в умовах Києва наприкінці червня, транспортабельні. Споживаються свіжими й для готування високоякісних компотів. 
З 1989 року сорт Ніжність проходить державне сортовипробування. Перспективний для інтенсивного промислового й особливо аматорського садівництва в Лісостепу й південному Поліссі України. 
У селекції використовується як донор високої зимостійкості, відмінних смакових і товарних якостей, загальній життєздатності й невимогливості до умов вирощування. 

Придбати саджанець можна у Садовому центрі «Деметра», с.Щасливе, вул.Бориспільська, 2а (Ліквідаторів ЧАЕС,2а); тел.: (044) 587 78 20 та Магазині «Деметра», м.Київ, вул.Бориспільська,1, +380 97 029 12 26. Вартість та наявність саджанців уточнюйте за вищевказаними телефонами.