О нас

Наши цены

Плодовые деревья

Ягодные кустарники

Декоративные растения

Розы

Ландшафтный дизайн

Озеленение

Школа садовника

Галерея

Саженцы Осінь Буковини

Цены на все саженцы

Груша Осінь Буковини

Дерево сильноросле, із широкою пірамідальною, середньої густоти кроною.
До умов вирощування маловибагливе, але має трохи підвищену вибагливість до тепла. Зимостійкість від середньої до високої. Стійкість до парші висока, бактеріальним опіком листя не уражується. Має схильність зав'язувати плоди від самозапилення.
Плоди великі, масою 200—220 г, на айвовій підщепі окремі до 350— 460 г, видовженогрушо- чи пляшкоподібні з добре вираженою шийкою, поверхня плоду слабогорбкувата. Шкірочка гладенька, тонка, але міцна, інтенсивно-жовта, з ніжною золотавою оржавленістю, іноді з легким рожево-жовтогарячим рум'янцем на сонячному боці. Підшкірні крапки численні, дрібні чи середньої величини, ясно-коричневі або золотаво-жовті, малопомітні. Стиглі плоди дуже красиві (оцінка за зовнішнім виглядом 4,9 бала). М'якуш кремовий, соковитий, ніжний, танучий, кисло-солодкий, зі слабким ароматом, високих смакових якостей (4,8—4,9 бала).
Осінній сорт. Знімальна стиглість плодів настає в середині вересня — на початку жовтня. Достигають плоди одночасно, на дереві тримаються міцно. Транспортабельність добра. У холодильниках можуть зберігатися до грудня.
Переваги: швидкоплідність, висока врожайність, великі, привабливі, високих смакових якостей плоди.