Саджанці Варшавський

Ціни на всі саджанці

Фундук Варшавський (червонолистий)

Фундук Варшавський - кущ з густою кулястою кроною (можна вирощувати і у формі деревця). Висота рослини досягає близько 5 м і 6 м у діаметрі. Дуже врожайний сорт, рано вступає в плодоношення (на 3-4 рік). Сорт несамоплідний, найкращим запилювачем для нього виступає Галле.

Листя велике, навесні коричнево-червоне, влітку зеленіє, а восени стає помаранчево-червоним. Квіти одностатеві, чоловічі – у формі сережок, а жіночі схожі на бруньки, зібрані по 2-5 шт. у суцвітті. Плоди -  великі горіхи, злегка довгасті, широкоелліптичні з великим, яйцевидним, дуже смачним ядром в тонкій, темно-бурій шкаралупі, на кінцях приплюснуті і закруглені, (висота - до 25 мм, ширина - до 20 мм, товщина - до 17 мм), легко випадають з оболонок. Строк достигання - друга половина вересня.

Віддає перевагу сонячним місцям, але може рости і в затіненні. Сорт з середньою вразливістю до холодних температур, вимагає теплого, захищеного від вітру місця, родючого ґрунту. У сприятливих умовах плодоносить добре. Дуже привабливий завдяки червоному листю, червоним плодовим обгорткам і чоловічим суцвіттям.