О нас

Наши цены

Плодовые деревья

Ягодные кустарники

Декоративные растения

Розы

Ландшафтный дизайн

Озеленение

Школа садовника

Галерея

Саженцы Встрєча

Цены на все саженцы

Вишня Встреча

Вирізняється крупноплідністю, слабкорослістю, високою якістю плодів, частковою самоплідністю, слабкою поразкою моніліозом і коккомікозом. 

Дуже коштовний, крупноплідний, середньостиглий сорт вишні селекції Інституту зрошуваного садівництва УААН. Отриманий від схрещування в 1966 році сортів Любська і Київська-19. Селекціонери В.А.Туровцева, Н.І.Туровцев.
Дерево слаборосле, формує кулясту, поникаючу, густу крону. У плодоносіння вступає на 3-й рік, плодоносить на букетних гілочках і однолітньому прирості. Кращі запильники: Пустунка, Любська, Самсоновка. 
Плоди великі (8,6-15 г), плоскоокруглі. Шкірочка тонка, щільна, темно-червона, блискуча, що легко знімається з плоду. М'якоть червона, ніжна, тануча, соковита. Сік темно-червоний. Смак кисло-солодкий десертний (4,75-5 балів). У плодах міститься: сухих речовин 16,8%, цукрів 11,64%, органічних кислот 0,8%, вітаміну С 7,6 мг на 100 г сирої маси. Кісточка середня, округла, ледве стиснута з боків, вільна. 
Дозрівають плоди в умовах Мелітополя 22-26 червня, універсального призначення: прекрасні для споживання свіжими і для готування високоякісного варення, соків, наливок, настойок. 
З 1995 року сорт Зустріч уведена до Реєстру сортів рослин України. Рекомендується для вирощування в степовій зоні в промислових насадженнях і аматорському садівництві. Користується заслуженою популярністю. 
У селекції — джерело слабкорослості, крупноплідності, врожайності, якості плодів і стійкості до коккомікозу. 

Придбати саджанець можна у Садовому центрі «Деметра», с.Щасливе, вул.Бориспільська, 2а (Ліквідаторів ЧАЕС,2а); тел.: (044) 587 78 20 та Магазині «Деметра», м.Київ, вул.Бориспільська,1, +380 97 029 12 26. Вартість та наявність саджанців уточнюйте за вищевказаними телефонами.